Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping.

Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif

Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif

Brand: Go ithalat

Stok:

57

Perakende Fiyatıdır

27.30 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Yeni
Ürün
Add To Basket
Take İt Now

Handrope El Şekilli Plastik El Uzantılı Oyun Halatı 2 Kişilik Köpek Oyuncağı İnteraktif Köpek Halat

 Köpek oyun halatı dayanıklı ve kalın yapısı ile senelerce kullanılabilir. İp kısmında yıpranma ve yırtılma göstermez. Plastik el eklentisi de yüksek kalite plastikten yapılmış olup ısırma ve çiğnemeye dayanıklıdır.

 Evcil hayvanınızın eğitiminde kullanabileceğiniz plastik el uzantılı oyun halatı bir tarafı el şekilli tırtıklı plastiğe sahiptir. Bu tırtıklı plastik sayesinde köpeğinizin diş ve oral sağlığına katkı sağlar.

 Köpeğinizle karşılıklı oynayabileceğiz eğlenceli halat çekme oyunu için harika bir oyuncaktır. Köpeğinizin aktivite zamanını bu halat oyuncak ile zenginleştirebilir ve eğitim saatlerini oyun saatleri ile birleştirebilirsiniz.

 Köpeğiniz oyun oynarken aynı zamanda tırtıklı yapısı ile diş temizliğine yardımcı olur. Dişte oluşan birikinti ve yemek kalıntıları sebebiyle oluşan ağız kokusu ve tartar temizliği için kullanılabilir. Tırtıklı plastik el bağlantıslı oyuncak, köpeğiniz çiğneme yaparken dişleri ve diş aralarını temizler.

Halat oyuncaklar köpeklerin ağız ve diş gelişimi için çok önemlidir. İleri yaşlarda diş dökülmesi ve çürüme yaşamamaları için ısırma ve çiğnemeli oyunlar tavsiye edilmektedir. Plastik el bağlantılı halat oyuncak ile köpeğinizin aktivite zamanlarında birlikte zaman geçirebilir ve onun ağız ve diş sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Ürün Boyutları 12x9 cm

Havale / EFT (%3) :31.78 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2024 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

15 Temmuz 2024 tarihinde hizmet vermemekteyiz.

My Shopping Cart