Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping.

Yeşil Lazer Pointer 50 Mw 15 Km Etkili (5 Başlıklı)

Yeşil Lazer Pointer 50 Mw 15 Km Etkili (5 Başlıklı)

Brand: Go ithalat

Stok:

91

Perakende Fiyatıdır

375.71 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Yeni
Ürün
Add To Basket
Take İt Now
Yeşil Lazer Pointer 50 Mw 15 Km Etkili (5 Başlıklı)

Yeşil lazerler, kırmızı olanlara göre daha fazla güç ve parlaklığa sahip olup daha az kırılma yaratır. Atmosfere ulaşan yeşil lazerler, galaksi ve yıldızları göstermek için sıklıkla astronomlar tarafından kullanılır. Diğer lazerlere göre daha fazla enerjisi olan yeşil lazerler, çok uzak noktaları işaret edebilir. Ennalbur yeşil lazer pointer 50 Mw 15 Km etkili (5 Başlıklı), doğa sporlarından organizasyonlara ya da sunumlara kadar pek çok farklı alanda kullanılır. 

Yeşil Lazer Pointer Kaliteli Işın Gücü      

Ennalbur yeşil lazer pointer; konferans ve özel günlerde hareket etmenize gerek kalmadan başarılı sunumlar yapmak için kullanabileceğiniz bir üründür. Sadece gece yapılan etkinliklerde değil, açık havada da rahatlıkla kullanılabilir ve  ihtiyacınızı karşılar. Ayrıca doğada haberleşmek amacıyla da kullanılan lazer, ergonomik tasarımı ile dikkat çeker. 

Yeşil Lazer Pointer Genel Özellikleri  

Ürünün tasarımı ve teknik özellikleri size sayısız avantaj sağlar. Yeşil lazer pointer, kullanım kolaylığı sağlayan faydaları ile çeşitli alanlarda sıklıkla kullanılır. 

Gözünüzün açık havada da rahatlıkla seçebileceği yeşil lazer, işaretleme ya da haberleşme amacı ile kullanılır. 
Portatif kalem şeklindeki ürün ergonomik tasarımı ile her yere rahatlıkla taşınır. 
Özellikleri ile profesyonel bir kullanım sunar. 
Kaliteli ışın gücü, geceleri havada rahatlıkla görebileceğiniz bir iz bırakır. 
Ürünün Kullanım Kolaylığı Sağlayan Ek Özellikleri  

Ürünün farklı kullanım alanlarına sahip olması teknik ve ek özelliklerinden kaynaklanır. Detayları sayesinde oldukça fazla talep edilen bu ürünün uzun ömürlü olabilmesi için dikkatli kullanılması gerekir. 

50 mW'lik yeşil başlı lazer kalem, 50 kat daha parlak ışık yayar. 
Açık havada görülen yeşil lazerin ışını 15 km'lik menzile sahiptir. 
Özel kadife kutusu ile gelen yeşil lazer, seyahatlerde sorunsuz kullanılabilir. 
Gerek ergonomik tasarımı gerekse de teknik özelliklerinden dolayı oluşan kullanım alanlarının çeşitliliği kullanıcı dostu bir ürün olduğunun göstergesidir. 
Yer bildirimi ve uzun mesafeler için işaretleme amacına sahip olan lazer açık ya da kapalı alan fark etmeksizin rahatlıkla seçilir. 
Üretildiği materyal, rengi, tasarımı ve diğer özellikleri ile ön plana çıkan Ennalbur yeşil lazer pointer, konforlu ve pratik bir kullanım sunar. 

Yeşil Lazer Pointerı'ın Zengin İçeriği

Ürün paket içeriği, profesyonel kullanıma hitap eden lazer ve ekstra uçları ile zenginleştirilmiştir. Ayrıca, özel kadife kutusu ile sunulan ürün, hediye için de oldukça uygundur. 

Metalize plastik gövdesi darbelere karşı sağlamlığını kanıtlar. Ayrıca, dayanıklı materyalleri sayesinde seyahatlerinizde rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. 
Yeşil lazer pointer, all-cam lens adı verilen yüksek kaliteli lens özelliğine sahip olduğu için ışığını güçlü bir şekilde yayar. 
Ürün tasarımı siyah ve gümüşi renklerin birleşimi olarak dizayn edilmiştir. Lazer pointer, şık ve estetik bir görünüme sahiptir. 
Kalem şeklinde olması sayesinde elinize rahatlıkla sığar ve konforlu bir kullanım sunar.  
Ürünün paket içeriğinde, bir adet lazer pointer ve beş adet lazer uç bulunmaktadır. 
Ennalbur yeşil lazer pointer, ışın gücü yüksek olduğu için hiçbir canlının gözüne ya da seyir halindeki deniz, hava, kara taşıtlarına doğrultulmamalıdır. Rutubetli ortamda bulunması, darbelere ve sert yüzeylere maruz kalması ürünü kullanılamaz hale getirebilir. Ayrıca, su ile temas etmesi de bozulmasına neden olabilir. Cihazın ömrü, kullanım şekline bağlıdır. Bu yüzden, Ennalbur yeşil lazer pointer, 1.5 dakikadan uzun süre çalıştırıldığında mutlaka 10 saniye dinlendirilmelidir. Ürünü saklama koşullarına da dikkat etmelisiniz. Bulunduğu ortam 15 derece sıcaklığın altında ve 35 derece sıcaklığın üzerinde olmamalıdır. Ürünün lensini kullandıktan sonra kuru bir bezle silmeniz ürünü bir sonraki kullanımınıza hazır hale getirir.   

  
 
Havale / EFT (%3) :437.32 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2024 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart