Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping.

Şarjlı Portatif El Blenderi 380 Ml Usb Kablolu Mor

Şarjlı Portatif El Blenderi 380 Ml Usb Kablolu Mor

Brand: Go ithalat

Stok:

60

Perakende Fiyatıdır

563.57 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Yeni
Ürün
Add To Basket
Take İt Now

Portatif Taşınabilir El Blender 380 Ml Usb Şarjlı Yeşil Taze smoothieler ishakeleri margaritaları ve bebek mamalarını hazırlamanın kolay yolu!

Blueberry istediğiniz yere kolaylıkla götürebileceğiniz gün içinde koştururken size tazecik lezzetli içecekler hazırlamanıza yardımcı olacak şarjlı bir blender ve aynı zamanda bardaktır.

Bu kompakt ve hafif blenderi bir spor salonu çantasına evrak çantasına veya el çantasına kolayca sığdırabilir ve bu sayede nereye giderseniz gidin sağlıklı bir öğünü yanınızda taşıyabilirsiniz.

Tek bir şarjla 8-12 kullanımdan sonra istediğiniz zaman yeniden şarj etmek üzere herhangi bir USB portuna veya şarj cihazına bağlamanız yeterlidir. Sadece su ve isteğe bağlı olarak bir damla deterjan ekleyip blenderinizi çalıştırdığınızda blenderiniz kendi kendini temizler. Blueberry taşıma bantını kullanarak elinizde taşıyabileceğiniz ve hatta arabanızın bardaklığına sığdırabileceğiniz kadar küçük fakat aynı zamanda en sevdiğiniz içeceklerin tümünü hazırlayabileceğiniz kadar büyüktür.

Günün koşturmasında Blueberry Blender ile bebeğiniz için hızlı bir mama kendiniz için sağlıklı bir öğün ve spor yaparken enerji deposu bir bardak hazırlayabilirsiniz. Ayrıca blenderiniz posasız içecekler hazırlamanıza yardımcı olacak bir filtreye de sahiptir. Hayata sağlıklı bir mola ve pratik öğünler için hemen alın!

Blueberry İlk Çalıştır Talimatı

– Kısa – Cihaz İçi

1. Şarj Et Temizle.

2. Malzemeleri Ekle.

3. Çalıştır Düğmesine Bas.

Blueberry Blender Nasıl Kullanılır?

Blueberry Blenderi en iyi şekilde kullanmak için aşağıdaki ipuçlarını inceleyin.

İlk Kullanım Blueberry Blender size içinde az miktarda şarjla gelir. Blenderinizin içini önce suyla çalkalayıp temizleyerek şarj edin. Önce Sıvı Blenderiniz katı yiyeceklerden önce bir miktar sıvı ekleyin ve akabinde yiyecekleri koyun. İyi Karışım Çalıştır düğmesine basmadan önce blenderinizi bir kez ters çevirin ve tekrar düz çevirdikten sonra çalıştırın. Pürüzsüz bir karışım için meyve ve sebzelerinizi biraz küçülterek blenderiniz ekleyin. Buz Ekleme Buz eklemeden önce blenderiniz biraz su koyun ve sonrasında buzu ekleyip çalıştırın. Süzgeç Blenderinizdeki karışımı süzerek kullanmak isterseniz cihazınızla gelen süzgeçleri kullanın. Hazneyi Tam Doldurmayın Blenderinizin tamamını malzeme ile doldurmadan üstte bir miktar boşluk bırakarak çalıştırın. Sıcak Sıvılar Koymayın Sıcak sıvılar cihazınıza zarar verebileceğinden49 derecenin üzerindeki sıvıları blenderiniz koymayın. Boş Çalıştırmayın Blenderinizin zarar görmemesi için boş durumdayken çalıştırmayın. Güvenlik Elleriniz içindeyken blenderinizi asla çalıştırmayın. Bıçaklarınız Sıkıştıysa Bıçaklarınız sıkıştıysa blendırınızı durdurup ters çevirin. Biraz salladıktan sonra tekrar çevirerek yeniden çalıştırın. Yanıp Sönen Işık Uyarısı Blenderinizin tabanı ok yönünde tam oturmadığını gösterir cihazınızın alt tabanını yerine oturtup ışığın sönmesini sağlayın. Kırmızı Işık Uyarısı Cihazınızın şarjının azaldığını gösterir blenderinizi şarj ederek kullanmaya devam edebilirsiniz.

2 Yıl Garantilidir.

Orijinal kılıfı ile gönderilecektir

Havale / EFT (%3) :655.99 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2024 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart