Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping.

DIGITAL WATTMETRE PMB05

DIGITAL WATTMETRE PMB05

Brand: Go ithalat

Stok:

25

Perakende Fiyatıdır

1,034.23 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Yeni
Ürün
Add To Basket
Take İt Now

PMB05 Wattmetre Özellikleri

PMB05, elektriksel parametreleri ölçmek ve izlemek için kullanılan bir wattmetre cihazıdır. Bu cihaz, LCD ekranı, frekans ölçme yeteneği ve çalışma zamanı ölçme fonksiyonları ile donatılmıştır.


Ürün Özellikler:

  • LCD Ekran: PMB05 wattmetre, geniş ve kolay okunabilir bir LCD ekran ile donatılmıştır. Bu ekran üzerinde ölçülen verileri rahatça takip edebilirsiniz.

  • Frekans Ölçme: Wattmetre, elektrik devresinin frekansını ölçme yeteneği sunar. Bu, AC (alternatif akım) devrelerinde frekansı izlemek için kullanışlıdır.

  • Çalışma Zamanı Ölçme: Cihaz, belirli bir cihazın veya elektrik devresinin ne kadar süreyle aktif olduğunu ölçme yeteneği sunar. Bu, enerji tüketiminin izlenmesi veya enerji tasarrufu stratejilerinin geliştirilmesi için kullanışlıdır.

Havale / EFT (%3) :1,203.85 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2024 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

HAZİRAN AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞTİR.

My Shopping Cart