Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

48 Fonksiyonlu Lokma Anahtar Setİ Akıllı Lokma Anahatar Kiti

48 Fonksiyonlu Lokma Anahtar Setİ Akıllı Lokma Anahatar Kiti

Brand: Go ithalat

Stok:

0

Perakende Fiyatıdır

333.66 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tükendi
Add To Basket
Take İt Now

48 Fonksiyonlu Lokma Anahtar Setİ Akıllı Lokma Anahatar Kiti

 

Bir çalışan düşünün 48 tane görevi kusursuz bir şekilde yerine getirsin. İmkanız değl mi ? İnsanlar için imkansız olsa da pratik el aletleri için bu durum mümkün.

Çok fonksiyonlu alyan anahtar seti tam tamına 42 fonksiyonu ile büyüleyici tasarıma sahip.

 

48 Fonksiyonlu Akıllı Lokma El Aleti Özellikleri:

 

Lokma El Aleti, Çeşitli metrik ölçüleri için uygundur: 19 mm 3/4 ", 17 mm 11/16", 16 mm 5/8 ", 14 mm 9/16", 13 mm 1/2 ", 11 mm 7/16" , 10 mm 3/8 ", 8 mm 5/16"

 

Çok fonksiyonlu lokma hırdavat aleti, ulaşılması zor alanlarda ayar yapmanıza ve çalışmanıza olanak tanır.

 

Pratik lokma el aleti, ergonomik kaymaz tutma yeri, süper rahat ve paslanmaya karşı dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve yıllar geçtikten sonra paslanma göstermez. 

 

Yivli cıvatalar, 6 nokta, torx, 12 nokta, kare hasarlı kare cıvatalar ve hatta altıgen yuvarlak vidalar üzerinde iyi çalışır.  Büyük bir alet kutusuna sahip olmadan çeşitli farklı işleri söküp sıkıştırmanızı sağlar.

 

Pratik lokma aleti ile 8mm - 19mm Arası Bütün civata ve vidaları sökebilirsiniz,

 

Çok fonksiyonlu lokma, kolay kullanıma sahiptir. Bir işi bitirir bitirmez, araçları değiştirmek zorunda kalmazsınız, sadece ters çevirin ve bir sonrakine geçin.

 

Akıllı lokma ile daha Verimli çalışırsınız. Çeşitli somun boyutları için uygundur ve 360 rotasyon özelliği ile üretilmiştir. İngiliz anahtarı, Yuvarlak altıgen, sonsuz torks, spline ve hatta 12 noktayı düşürmeden çalışmaya devam etmenizi sağlar.  Herhangi bir işi daha az zaman ve güçlükle halletmek.

 

Bazı fonksiyonları:  Bisikletinizi sabitlemek, duvardan vida çıkarmak, arabanızda, banyonuzda liste uzayıp kullanabilirsiniz.  Vector Wrench ™ ️%27ı her iş için mükemmel hale getirmek

.

Kullanışlı-    Zaman, para ve enerji tasarrufu sağlar.  Kolayca erişilebilir ve tüm araç kutunuzun yerini alır.  Sürekli hareket halindeyken rahatlık sağlar ve daha az seyahat etmenizi sağlar.

 

  • 48 Özelikli Akıllı Lokma; evinizdeki, dükkanınızdaki veya işinizdeki tüm projelerinizle başa çıkmak için tasarlanmış kalın, ağır hizmet tipi profesyonel bir alet!
Havale / EFT (%3) :388.38 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart