Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Ovmalı Isıtmalı Boyun Sırt Vücut Masaj Aleti Yoğurmalı Masaj Aleti

Ovmalı Isıtmalı Boyun Sırt Vücut Masaj Aleti Yoğurmalı Masaj Aleti

Brand: Go ithalat

Stok:

20

Perakende Fiyatıdır

1,047.67 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Add To Basket
Take İt Now

Ovmalı Isıtmalı Boyun Sırt Vücut Masaj Aleti Yoğurmalı

Açıkçası, masaj aletleri içerisinde bir numaralı ürün orda olmayı hak ediyor. 
Çok yönlülük hakkında bu masaj aletinden daha iyisini bulamazsınız. 
Evinizde, otomobilinizde veya ofisinizde kullanabilirsiniz. 
Direkt olarak boynunuzun ya da omzunun arkasına konabilen ya da koltuğunuza sarılabilen dört masaj topu içeren bir yastık tasarımı var. Hafiftir ve ergonomik tasarımı kendisini vücudunuzun yapısına ayarlar. Kendinizi rahat hissetmek için optimum ısı verir. 
Aşırı ısınmayı önleyen koruma devresi vardır. 
Kesinlikle en iyi boyun ve omuz masajı, ikinci gerçek terapist! Sırtınızı, boynunuzu ve omuzlarınızı kendi kendinize masaj yapamazsınız. 
Aynı zamanda çoklu pozisyon kapasitesi nedeniyle ayaklarınız üzerinde de çalışır. Prize takarak istediğiniz zaman boynunuzdaki ovuşturmaların tadını çıkarın! Şarj bitti pil bitti korkunuz olmaz! Yoğurma ovalama masajını mükemmel yapan şey, tek bir düğmeye basarak masaj yönünü değiştirebilen 8 yoğurma merdanesiyle birlikte gelmesidir. 
Size en iyi boyun ve omuz masajında ??aradığınız tüm standart özellikleri verir. Hiç derin bir masaj yaptırmadıysanız veya sevmiyorsanız, bu ürünü kullanmaktan kaçının. Bu masaj ilk kez kullanıcılar için acı verici olabilecek derin bir masaj sağlamak için oluşturulmuştur. Bununla birlikte, onu sevenler için, gerçek bir insanın yapmış olduğu masaj gibidir. Eğer sıkı omuzlarınız varsa, sizin için harikalar gösterebilir. 
Bu ürünü almadan önce rahatlatıcı değil yoğun bir masaj olduğunu bildiğinizden emin olun. Ulaşması zor noktalarda acı çekiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir masajdır. Ovalama, yoğurma masaj aleti çok rahatlatıcı ve naziktir. 
Daha fazla basınç istiyorsanız, manuel olarak aşağı çekebilirsiniz. Üzerine harcadığınız her kuruşa değer olan harika bir ürün! Boyun ve omuz ağrısı söz konusu olduğunda asla görmezden gelmemeniz ihmal etmemeniz gerekir. 
Bir terapisti ziyaret etmek yoğun yaşam tarzı nedeniyle her zaman mümkün olmayabilir, ancak herkes evde ya da işte olsunlar, beş dakika da en iyi boyun ve omuz masaj sihrinin keyfini sürebilir. Vücudunuzun dikkatine ihtiyacı var. Her zaman rahatsızlıktan bahseder. Onu dinle. Boynunuz veya omuz ağrısı belirtileri varsa, alabileceğiniz en iyi boyun ve omuz masaj aletidir.

 
Havale / EFT (%3) :1,219.48 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart