Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Profesyonel Kayıt Cihazı 16gb Dijital Ses Kayıt Cihazı Kesintisiz Kayıt

Profesyonel Kayıt Cihazı 16gb Dijital Ses Kayıt Cihazı Kesintisiz Kayıt

Brand: Go ithalat

Stok:

0

Perakende Fiyatıdır

1,082.94 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Add To Basket
Take İt Now
Profesyonel Kayıt Cihazı 16gb Dijital Ses Kayıt Cihazı Kesintisiz Kayıt

Ürün Açıklaması
16GB USB Flash Bellek Sürücü ve Mp3 Fonksiyonlu Dijital Ses Kaydedici Mini Ses Kaydedici / 170 Saat Kayıt Kapasitesi Toplantılar ve Transfer Dosyaları için Siyah Küçük Ses Kulaklık

Dijital Ses Kayıt Cihazları kompakt -göze batmayan ve kullanımı basit -% 100 Yepyeni Yüksek Kalite - Net Ses Kaydı - Bellek: 16GB - Kolay Kullanım, Tak ve Çalıştır, Gerekli Sürücü Yok U Disk Fonksiyonu - Şarj Süresi: 1 Saat - Çalışma Süresi: Bir Şarjla 10 saat. 180 saate kadar ses depolayabilir - Şarj: USB ara yüzünü bilgisayara bağlayın.

Herhangi bir şeyi kaydetmek için taşınabilir bir ses kaydedici olarak kullanabilir veya en sevdiğiniz şarkıları dinlemek için bir MP3 çalar olarak kullanabilirsiniz.

Kolay kullanım -Otomatik kaydetme özelliği sayesinde kayıtlarınız anında kaydedilir, Kulaklıklar takılıyken otomatik olarak çalma moduna girer ve dosyanızı inceleyebilirsiniz. (Not: Mac kullanıcılarının VLC Media Player programına ihtiyacı var, dosyayı indirmek ve kullanmak için ücretsiz cihaz)

İşlem basittir ve dayanıklıdır -cihazı açın ve birkaç saniye sonra kaydetmeye başlar, Kapatılması ve ardından tekrar yeni bir dosya başlar. Kulaklıklar takılı olduğunda, otomatik olarak çalma moduna girer ve dikte etme, toplantılar, konferanslar, seminerler vb. İçin harika dosyalarınızı inceleyebilirsiniz.

Ürün Açıklaması

Kayıt / Sesi Kaydet

Uzun süreli kayıt düğmesi › Kırmızı ışık yanıyor › Kırmızı ışık 3 kez yanıp sönüyor › Kırmızı ışık sönüyor › Sesle etkinleşen kayıt. ) Uzun süreli kayıt düğmesine basın › Kırmızı ışık yanıp sönüyor 1 kez › Kayıt dosyalarını kaydedin Kayıt işlevini kontrol edin: Kırmızı ışık bir kez yanıp sönüyorsa kayıt normal olduğunda kayıt düğmesine bir kez basın.

Mobil güç

Bu ürün, cep telefonlarını veya diğer dijital ürünleri şarj etmek için kullanılabilecek bir mobil güç işlevi ile donatılmıştır. Mobil güç tamamen şarj olduğunda, cep telefonu fiili kullanıma tabi olan yaklaşık 1-2 kez şarj edilebilir.

Şarjın Dolumu

Lütfen standart USB kablosunun bir ucunu ürünün usb portuna, başka bir ucunu bilgisayara veya diğer USB port adaptörüne takın, genel olarak 10 saat şarj olurken şarj edilebilir, Mavi ışık göstergesi yanıp söner ve kırmızı ışık çok parlak olacak. Şarjı tam olduğunda, dört mavi ışık ve kırmızı ışık uzun süre parlak olacaktır. Lütfen dikkat: Pil gücü düşük olduğunda, kayıt işlevi açılamıyor, lütfen kullanmadan önce ürünü şarj edin.

Bilgisayara Bağlanın

Müzik dosyasını kopyalamak istiyorsanız, lütfen müzik dosyasını MUSIC klasörüne kopyalayın. Roid Android-OTG İşlevi Öğe kapalı olduğunda, Android telefonunuzla doğrudan OTG veri kablosuyla dosya aktarabilirsiniz (Dikkat: Android telefonunuz OTG işlevini desteklemelidir, aksi takdirde tanınabilir veya IOS sistemini destekleyemez .

Senkronize sistemiyle uyumlu

Bilgisayarınıza bağlandığınızda bir Sistem zaman senkronizasyonu exe gösterecektir SetTime.exe dosyasına çift tıklayın, öğe Windows bilgisayar saatini senkronize edecek ve kayıt dosyanızı adlandırmak için kullanılacaktır.
 
Havale / EFT (%3) :1,260.54 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart