Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Mısır Patlatma Makinesi

Mısır Patlatma Makinesi

Brand: Go ithalat

Stok:

0

Perakende Fiyatıdır

703.80 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Add To Basket
Take İt Now
Mısır Patlatma Makinesi  

Mısır Patlatma Makineleri 
Yağsız kullanıma uygundur.
Kompakt gövde sayesinde  kolayca saklanır
16 Bardak taze patlamış mısır üretir.
Yüksek kapasiteli
Kaymaz ayak
BOY: 26 cm , EN: 12 cm , DERİNLİK: 11.5 cm 1200 Watt

UYARILAR: 
Herhangi bir yağ, tereyağı koymayın cihaz yüksek sıcaklık çalışırken dokunmayın. 
Sadece bez ve tek kağıt havlu ile temizleyin. Tekrar mısır koymadan önce 10 dk bekleyin.

Mısır Lezzeti
Sinema salonlarında yediğiniz lezzette mısırı evde de hazırlayabilirsiniz. Biraz yağ ve isteğe bağlı olarak tuz ile karıştırarak muhteşem lezzette mısırlar elde edebilirsiniz.

Çocuklar Bayılır
Yetişkinlerin olmazsa olmazı olan mısırlara çocuklar da son derece bayılır. Onlara en sağlıklı mısırları evde kendiniz hazırlayarak güzel çizgi filmler de açabilirsiniz. Çocuklarınız arkadaşları ile birlikte de sosyalleşme imkanı bulacak.

Film Keyfi
Evde sinemaya gitmeden film izlediğinizde bu muhteşem keyfi mısır ile taçlandırabilirsiniz. Hem lezzetli hem de kolay uygulanabilir lezzeti her akşam yeniden yemek isteyeceksiniz.

Yağlı ve Yağsız Kullanım
Hem yağlı hem de yağsız olarak kullanım gerçekleştirebilmeniz için uygun olmaktadır. Böylelikle isterseniz mısırınızı yağlı bir şekilde patlatabilir ya da yağsız bir şekilde patlatarak temiz bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Kalabalık Ailelere Özel
Aile boyu film keyfiniz yarıda kalmasın. Mısır makinesinin iç hacmi son derece büyük olup tüm aileye yetecek kadar mısırın patlatılmasına yardımcı olur. Mısır patlatma işlemini kısa sürede bitirip sizler de sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.

Mutfakları Batırmaz
Mısır patlatırken mutfaklarınız daima temiz kalır. Ayrıca işlem sonrası makineyi de kolayca temizleyebilirsiniz. Her daim pratik çözümler bulan makine ile hayatınızda da kolaylıklarla dolu olur.

Yorgunluğunuzu Alır
Gün boyu çalıştıktan sonra ailenizle ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte dizi izlemek tüm yorgunluğunuzu alacak. Sizler de mutfağa girin ve Mısır Patlatma Makinesi ile istediğiniz kadar lezzetli ürünler ortaya çıkarın. Bir yandan yeteneklerinizi sergilerken diğer yandan da ayaklarınızı uzatıp film ve dizi izleme keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Kaymaz Ayaklar
Alt Kısmında bulunan ve kaymasını önleyen ayaklar sayesinde mısır patlatma işlemi süresi boyunca herhangi bir kayma durumu söz konusu olmaz. Böylelikle siz başında beklemesiniz dahi herhangi bir olumsuz durumun meydana gelmesi mümkün değildir.
Havale / EFT (%3) :819.22 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart