Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Ayarlanabilir Saç Kurutma Makinesi Tutacağı

Ayarlanabilir Saç Kurutma Makinesi Tutacağı

Brand: Go ithalat

Stok:

100

Perakende Fiyatıdır

209.63 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Add To Basket
Take İt Now
  • Pratik Saç Kurutma Makinesi Tutacağı Ayarlanabilir Saç Kurutma Makinesi Sehpası, sökülüp yerleştirilmesi için kullanışlıdır, hayatınızı kolaylaştırmak ve zamandan tasarruf etmek için iyidir ve aletlerinizin çok rahat bir şekilde düzenlenmesini sağlayan duvara monte edilir.
  • Yüksek Kaliteli Malzeme 1 KG taşımak için harika ve uzun bir servis ömrüne sahip, Duvara Monte Saç Kurutma Makinesi Tutacağı, güçlü ve dayanıklı, su geçirmez ve banyonuza montaj için uygun olan sağlam ABS malzemeden yapılmıştır.
  • Kurulumu Kolay 4 saat bekleme ile daha iyi bir etki , Duvar için Saç Kurutma Makinesi Tutacağı sabittir ve düşme konusunda endişelenmenize gerek yoktur, önce duvarı silerek temizleyin ve koruyucu filmi yırtın, fazla havayı sıkmak için macunu eşit şekilde bastırın ve braketi şeffaf tokaya oturtun ve kurulum tamamlayın.
  • Çok Yönlü Saç Kurutma Makinesi Tutacağı Güçlü ve zarif, Duvara Monte Saç Kurutma Makinesi Tutacağı, çoğu saç kurutma makinesi boyutuyla uyumludur ve çoğu el kurutma makinesini destekler, evinizi, berberinizi ve kuaför salonunuzu mükemmel bir şekilde dekore eder.
  • Yerden Tasarruf Saç Kurutma Rafı, yatak odası, banyo, tuvalet veya ihtiyacınız olan herhangi bir yer için uygundur, ayarlanabilir ve eller serbest, dağınık alanı temizlemek ve size temiz ve düzenli bir banyo sağlamak için idealdir.
Havale / EFT (%3) :244.01 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart