Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Bütan Gaz Torch Kamp Pürmüz Başlığı

Bütan Gaz Torch Kamp Pürmüz Başlığı

Brand: Go ithalat

Stok:

499

Perakende Fiyatıdır

314.33 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Add To Basket
Take İt Now

Bütan Gaz Torch Kamp Pürmüz Başlığı Dikkat: Sadece pürmüz kafasıdır. Gaz tüpü yoktur. Gaz tüpünün ayrıca satın alınması gerekir. WS-509C Bütan Gaz Torch Kamp Pürmüz Başlığı Tek dokunuşla otomatik piezo ateşleme Ultra hafif kompakt tasarım Patentli sistem cihazın kullanılmasını sağlar (Kullanışlı ve kullanımı kolay bağlantı kartuşu) Ergonomik tasarım ele kolayca sığar İki dakika ön ısıtma yaptıktan sonra herhangi bir açıdan güvenle Evde ve atölyelerde kullanım için çok fonksiyonlu Hafif ve kullanışlı yapısı ile her türlü tavlama işlerinizde, odun ve kömür tutuşturmada, 1-300 °C derece sıcaklık. Isıtma yakma kaynak işlerinizde, Atölye ve endüstriye amaçlı işlerde, Şömine, mangal ve pratik hızlı ateş yakmada, Restorantlarda karamelize etmede, Ürün ateşlendikten ve ısınması gerçekleştikten sonrada ters çevirttirerek veya açılı her şekilde yanma özelliği vardır. Bu ürünün en büyük özelliği piyasada ki tüm marka bütan Valfli kartuşlara uyumlu olması yanında ilave olarak çakmak gazı kartuşları ile de çalışmasıdır. Teknik özelikler Boyut: 150x65x45mm Ağırlık: 150 gr Gaz tüketimi: 73gr/s, 864kcal/s Bacalı kalibre: 19mm Maksimum ateş gücü: 1-3000C Ateşleme yöntemi: Otomatik piezoelektrik ateşleme Gaz türü: Bütan Teslimat içeriği 1 Adet Torch Kafa

Havale / EFT (%3) :365.87 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart