Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Otomatik Şarjlı Damacana Su Pompası Elektrikli 

Otomatik Şarjlı Damacana Su Pompası Elektrikli 

Brand: Go ithalat

Stok:

596

Perakende Fiyatıdır

183.64 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Add To Basket
Take İt Now
Otomatik Şarjlı Damacana Su Pompası Elektrikli 

Havana Yeni Taşınabilir Şarjlı Otomatik Damacana Su Pompası ,Su Şişesi Pompası, Şarj Edilebilir USB Şarj için Evrensel 5 Damacana Su Pınarı İçme Suyu için Taşınabilir Otomatik Elektrikli Pompa Ev Mutfak Ofis Kamp Anahtarı 2-5 Damacana Sürahi için

GÜVENLİ MALZEME: BPA içermeyen içme suyu dağıtıcısı, gıda sınıfı silikon hortum, 304 paslanmaz çelik, yüksek yoğunluklu ABS plastik, toksin ve koku yok.
USB ŞARJ EDİLEBİLİR PİL: Dahili şarj edilebilir 1200mAh pil. Tam şarj edildikten sonra 30-40 gün veya yaklaşık 4-6 şişe 5 damacana su için kullanılabilir. Her gün şarj etmeye gerek yok.

TAŞINABİLİR: Elektrikli şarjlı damacana şişe su pompası, ev veya ofis kullanımı için mükemmeldir, kompakt boyut, piknik, çocuk, spor etkinlikleri, plaj günleri ve barbeküler için taşınabilir ve harika hale getirir.
KOLAY KULLANIM: Küçük pompayı şişe ağzına sabitleyin. Bir anahtar operasyonu, çocuklar ve yaşlılar için bile tamamen sorunsuz kullanım özelliği.
NOT: İçme suyu pompası, 5,5 cm boyunlu damacana varilleri için uygundur. Lütfen satın almadan önce damacana boyutunu onaylayın.
Havale / EFT (%3) :213.76 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart