Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Döner Standlı 6 Adet Kare Cam Baharatlık

Döner Standlı 6 Adet Kare Cam Baharatlık

Brand: Go ithalat

Stok:

24

Perakende Fiyatıdır

589.78 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Add To Basket
Take İt Now

Döner Standlı 6 Adet Kare Cam Baharatlık

Toz kapağı ile - Her baharat kavanozunun bir toz kapağı vardır, böylece baharatlarınıza bakteri veya toz karışması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, Gıda hijyeniniz için koruma sağlar.

Yüksek Kalite - Her Baharat Şişesi, Yüksek Kaliteli Gıda Sınıfı Camdan Yapılmıştır ve Daha Kalın Bir Tabana Sahiptir, Bu nedenle Güvenli, Hijyenik ve Dayanıklıdır.

Baharatlık Rafını Daha Dayanıklı Hale Getirmek İçin Döner Raf Paslanmaz Çelikten, Şase Abs Plastikten Üretilmiştir.

Çeşitli İhtiyaçlarınızı Karşılayın - Çeşitli Baharatları Doldurabilmenizi Sağlayan 6 Cam Kavanoz,

3 Farklı Şekilde Kapak, Yağlık, Tuzluk, Biberlik Ve Benzeri Olarak Kullanabilirsiniz, Bu da Pişirme İşleminde Kullanışlı Olabileceğiniz anlamına gelir.

Dönen tasarım - Artık baharat kavanozlarını düzgün bir şekilde arka arkaya düzenlemenize gerek yok, sadece kullandıktan sonra çeşniyi dönen dirseğe koymanız gerekiyor,

Bir dahaki sefere istediğiniz çeşniyi bulmak için braketi çevirin, zamandan ve emekten tasarruf edin. Aynı zamanda şeffaf cam tasarımı, çeşnilerinizi hızlı ve doğru bir şekilde seçmenize olanak tanır.

Mutfağınızı temiz ve düzenli tutun -- Artık mutfağı dağınık görmek zorunda değilsiniz, NHMT döner baharat kavanoz seti mutfağınızı düzenli ve düzenli tutar Ve baharat şişelerimizin temizlenmesi kolaydır, Böylece her zaman temiz bir mutfağa sahip olursunuz.

Havale / EFT (%3) :686.51 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart