Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

RJ11/RJ45 KABLO BULUCU TEST ALETİ NF-801B

RJ11/RJ45 KABLO BULUCU TEST ALETİ NF-801B

Brand: Go ithalat

Stok:

5

Perakende Fiyatıdır

2,049.30 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Yeni
Ürün
Add To Basket
Take İt Now

NF-801B Kablolu Bulucu Özellikleri

NF-801, bir verici ve bir alıcıdan oluşur. Şık kıvrımlı tasarımı ve rahat kullanımıyla dikkat çeker. Klasik kırmızı ve siyah renk şeması, estetik bir dokunuş sunar. Bu cihaz, telefon hatlarını, ağ hatlarını ve güç kablosu bulma yeteneğine sahiptir. Ayrıca telefon hatlarının polaritesini tanıma, bekleme, kapalı, çalıyor gibi işlevleri de vardır.Ürün Özellikleri:

  • Hattı Bulma Fonksiyonu: Vericiyi "hattı bulma" konumuna getirin, ışık göstergesi sürekli olarak yanar, bu da hat bulma işlevine geçildiğini gösterir. Test edilecek ağ/telefon kablosunun bir ucunu vericinin RJ45/RJ11 portuna bağlayın.
  • Alıcının anahtarını açın, alıcının hassasiyetini maksimuma ayarlayarak, alıcı probunu kabloya yaklaştırın. Alıcı bir sinyal aldığında "di di di" şeklinde bir ses çıkarır, sinyal ne kadar güçlüyse, sarı-yeşil ışık göstergesi o kadar parlak yanar ve kablonun yaklaşık konumunu hızlıca bulabilirsiniz. Kablonun kesin konumunu belirlemek için alıcının sinyal hassasiyetini uygun şekilde azaltın.
  • Hat Tanıma Fonksiyonu: Vericiyi "hat tanıma" konumuna getirin, hat tanıma ışığı sürekli yanar, bu da hat tanıma işlevine geçildiğini gösterir. Hat eşleştirme fonksiyonu, genellikle kablolardaki sıralamayı, kısa devreleri, açık devreleri ve çapraz ağ kablolarını tespit etmek ve sonuçları ışık sıralama göstergeleri olarak görüntülemek için kullanılır.
  • Telefon Hattı Durumu Tespiti: Vericiyi RJ11 adaptör kablosuyla bir telefon hattına bağlayarak telefon hattı işlevine giriş yapabilirsiniz.
  • Kulaklık Fonksiyonu: Alıcıyı gürültülü bir ortamda test ederken, dış etkilerden kaçınmak için kulaklık kullanabilirsiniz.
  • LED Aydınlatma Fonksiyonu: Alıcı açıkken "LED Aydınlatma" düğmesini basarak LED ışıklarını açabilir ve tekrar basarak kapatabilirsiniz.

Ürünün Kullanım Alanları:

  • Telekomünikasyon ofisleri, internet kafeleri, telekomünikasyon mühendislik firmaları, ağ mühendislik firmaları ve güç hatlarıyla ilgili bakım gerektiren diğer departmanlar gibi zayıf akım projeleri.
  • Telekomünikasyon hatlarının mühendislik ve düzenli bakımı.
  • Bilgisayar ağ hattı mühendisliği.
  • Metal hatlı tellerin mühendislik ve bakım çalışmaları.

Kablo Bulucu Detayları

NF-801B, telefon sistemlerinden bilgisayar ağlarına kadar metal hatların bulunduğu birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Havale / EFT (%3) :2,385.39 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart