Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

DIGITAL ALKOL TEST CİHAZI AT68

DIGITAL ALKOL TEST CİHAZI AT68

Brand: Go ithalat

Stok:

0

Perakende Fiyatıdır

819.72 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Yeni
Ürün
Tükendi
Add To Basket
Take İt Now

AT68 Alkol Test Cihazı Özellikleri

Yolculuk öncesi alkol seviyenizi kontrol ederek güvende olmak istiyor musunuz? AT68 Alkol Test Cihazı, sizi araba kullanmadan önce sorumlu bir şekilde karar vermenize yardımcı olacaktır. Aşağıda bu cihazı nasıl kullanacağınıza dair adım adım bir kılavuz bulunmaktadır.


Kullanım Talimatı:

 • Cihazı Aktifleştirin: İlk olarak, cihazı aktifleştirmek için güç düğmesini 1 saniye boyunca basılı tutun. Bir bip sesi duyulduktan sonra, cihazın LCD ekranı aktif hale gelecektir.
 • Önceden Hazırlık İşlemi: LED ekranın üzerinde "Preheating" karakterleri görünecek ve sayılar 10'dan 00'e kadar geri saymaya başlayacaktır.

Test Nasıl Yapılır:

 • Önceden Hazırlık Tamamlandığında: "Önceden Hazırlık" tamamlandığında, "Üfleme" durumuna geçilir. Ekran üfleme karakterlerini gösterir ve sayılar 10'dan 00'e geri saymaya başlar.
 • Üfleme: Geri sayım sırasında herhangi bir anda üfleyin, cihaz hava algıladığında, bip sesi "beep" ile üflemeyi durdurmanızı hatırlatacaktır.
 • Test Sonuçlarını Okuma: Test sonuçlarını test cihazının ekranından okuyun.
 • Alkol Konsantrasyonu Sonucu 0 mg/L İse: Eğer alkol konsantrasyonu sonucu 0 mg/L ise, uyarı ışığı yanmayacaktır.
 • Alkol Konsantrasyonu 0,15 mg/L'in Altında İse: Eğer alkol konsantrasyonu sonucu, sonuç ekranının gösterim aralığının altındaysa, ekranda "Güvenli" karakterleri görünecek ve yeşil uyarı ışığı yanacaktır.
 • Alkol Konsantrasyonu 0,15 mg/L ile 0,25 mg/L Arasında İse: Eğer alkol konsantrasyonu sonucu, 0,15 mg/L ile 0,25 mg/L arasındaysa, ekranda "Uyarı" karakteri görünecek, sarı uyarı ışığı yanıp sönüp, aynı zamanda bir bip sesi duyulacaktır.
 • Alkol Konsantrasyonu 0,25 mg/L ve Üzerinde İse: Eğer alkol konsantrasyonu sonucu, 0,25 mg/L ve üzerindeyse, ekranda "Tehlikeli" karakteri görünecek, kırmızı uyarı ışığı yanıp sönüp ve aynı zamanda "Di" bip sesi duyulacaktır.

Terminiloji:

 • BAC (Blood Alcohol Concentration): Kan Alkol Konsantrasyonu
 • BrAC (Breath Alcohol Concentration): Soluk Alkol Konsantrasyonu
 • Alkol ve Araç Kullanma: İnsan vücudundaki kan alkol içeriği 0,15 mg/l ile 0,25 mg/l arasında ise "alkollü sürüş" olarak kabul edilir.
 • Sarhoş Sürüş: İnsan vücudundaki kan alkol içeriği 0,25 mg/l ve üzerindeyse kabul edilir.
Alkol Test Cihazı Yakın Detayları

Notlar: Cihaz uzun süre kullanılmadığında sensörün yüzeyi oksitlenebilir. Bu nedenle, cihaz ilk kez paketten çıkarıldığında veya uzun süre kullanılmadığında, kullanıcı ürünü mümkün olduğunca sık önceden ısıtmalı ve ardından alkol testini gerçekleştirmelidir.

Havale / EFT (%3) :954.15 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart