Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

GÜNEŞ PANELLİ 3 LAMBALI POWERBANK ÖZELLİKLİ ÇOK AMAÇLI ŞARJLI SOLAR AYDINLATMA

GÜNEŞ PANELLİ 3 LAMBALI POWERBANK ÖZELLİKLİ ÇOK AMAÇLI ŞARJLI SOLAR AYDINLATMA

Brand: Go ithalat

Stok:

10

Perakende Fiyatıdır

994.95 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Yeni
Ürün
Add To Basket
Take İt Now

GD-999 Güneş Panelli Solar Aydınlatma Özellikleri

GD-999, pratik ve çok amaçlı kullanıma uygun, güneş enerjisiyle çalışan bir şarjlı solar aydınlatma ürünüdür. Dahili 6 volt 3 amper asit batarya ve solar panel sayesinde enerjisini güneşten elde eder. Taşınabilir ve duvar sabitleme özellikleriyle kullanımı oldukça kolaydır. Ürünün yanında gönderilen 9 volt adaptör ile de AC 100-240 volt kaynaklarından şarj edilebilir. Ayrıca, USB girişi sayesinde diğer cihazları da powerbank olarak şarj edebilirsiniz.


Ürün Özellikleri:

Güneş Panelli Şarj: Dahili 6 volt amper asit batarya, güneş paneli aracılığıyla şarj edilir. Tamamen dolması için ortalama 12 saat gerekebilir (güneş ışığı koşullarına bağlı olarak değişebilir).


Çoklu Çıkış Seçenekleri: Üründe 1 adet USB girişi ve 3 adet DC 6 volt çıkışı bulunur. USB girişi sayesinde diğer cihazları şarj edebilirken, 6 volt çıkışları ürünle birlikte gelen lambaları kullanmak için kullanılabilir.


3 Farklı Aydınlatma Modu: El feneri olarak kullanılabilme, sabit aydınlatma ve lambalarla birlikte kullanılabilme olmak üzere 3 farklı aydınlatma modu mevcuttur. Farklı ihtiyaçlarınıza uygun aydınlatma seçeneği sunar.


Taşınabilir ve Duvar Sabitleme Özelliği: El ile taşınarak rahatlıkla fener olarak kullanılabilir. Ayrıca, cihazın arkasında bulunan geçme yuvası sayesinde duvarlara sabitleyebilir ve istediğiniz alanlarda aydınlatma sağlayabilirsiniz.


Her Lamba İçin Özel Anahtar: Her lambanın kendine özel anahtarı vardır. Böylece istediğiniz lambayı soketinden çıkarmadan gücünü kesebilirsiniz.


Şarj Durum LED Göstergesi: Üründe 1 adet durum LED göstergesi bulunur. Şarj almaya başladığında ışık yanar ve şarj durumunu görsel olarak takip edebilirsiniz.


IPX5 Sertifikalı: Ürün IPX5 sertifikasına sahiptir, bu sayede hafif yağmur altında veya nemli koşullarda güvenle kullanabilirsiniz.


Kullanım Talimatları:

Şarj Etme: Güneş panelini güneşe doğru konumlandırın ve ürünü güneş enerjisiyle şarj edin. Alternatif olarak, yanında gönderilen 9 volt adaptörü kullanarak AC 100-240 volt kaynaklarından da şarj edebilirsiniz. Şarj işlemi devam ederken, durum LED göstergesi yanacaktır.


Aydınlatma Modları: Ürünün üst kısmındaki anahtarı kullanarak farklı aydınlatma modları arasında geçiş yapabilirsiniz.


Powerbank Kullanımı: USB girişini diğer cihazları şarj etmek için kullanabilirsiniz.


Paket İçeriği:

  • 1 x GD-999 Güneş Panelli 3 Lambalı Powerbank Özellikli Çok Amaçlı Şarjlı Solar Aydınlatma
  • 1 x Güneş Paneli
  • 1 x 9 Volt Adaptör
  • 1 x USB Şarj Kablosu (Çoklu Uca Sahiptir)
  • 3 x 6 Volt Lamba (Farklı modlar için)
Havale / EFT (%3) :1,158.12 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart