Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Uyku Tulumu Haki Renk Su Geçirmez Kumaş 20 Dereceye Kadar Isı Yalıtımlı - 215 cm x 70 cm

Uyku Tulumu Haki Renk Su Geçirmez Kumaş 20 Dereceye Kadar Isı Yalıtımlı - 215 cm x 70 cm

Brand: Go ithalat

Stok:

50

Perakende Fiyatıdır

500.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Yeni
Ürün
Add To Basket
Take İt Now

Uyku Tulumu Haki Renk Su Geçirmez Kumaş 20 Dereceye Kadar Isı Yalıtımlı  - 215 cm x 70 cm  

Uyku Tulumu Doğada harika bir konfor sunar. 0 ve 20 derece için kullanıma uygun.Kamp yatağınız ve yorgan görevini taşıyacak Kamp Tulumu, size büyük bir rahatlık sağlayacak.Doğa gezginlerinin için en önemli ürünlerinden biri olan Kamp Uyku Tulumu, doğa içinde gecelerken uyku esnasında vücut ısısını muhafaza eder.Doğada hareketsiz hava iyi bir izolasyondur. Bu hava tabakaları dış ortamdaki hava ve zemin ısısına karşı, vücudumuzun sıcak kalmasını sağlar.Uyku sırasında rahatsızlık ve sentetik hissi vermeyen pamuk dolgu malzemeden yapılmıştır. Bu sayede rahatça taşıyabilirsiniz.

Ürün Özellikleri: 0 ve 20 derece için kullanıma uygun Hafif ve az yer kapla Pamuk dolgulu malzeme Komple fermualı yapı sayesinde kolay ve rahat kullanım Dış yüzey ve iç astar, uyku sırasında rahatsızlık ve sentetik hissi vermeyen yumuşak malzemeden yapılmıştır Taşıma çantası ile beraber gönderilmektedir. 215 X 70CM

Havale / EFT (%3) :533.50 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart