Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat 15 Haziran -23 Haziran tarihleri arasında Kurban Bayramı Tatili nedeni ile Çalışma olmayacaktır. Buna göre Aksiyon almanızı rica ederiz.24 Haziran Pazartesi günü geçilen siparişler 25 Haziran Salı günü kargoya teslim edilecektir. Bu sebeple tatil döneminde gelen siparişlerinizi bekletmeden geçmenizi tavsiye ederiz. .Perakende Alışverişlerde 1000 TL' ye Kadar Kapıda Ödeme İmkanı Ve 1000 TL ile Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Perakende Alışverişlerde 1000 TL' ye Kadar Kapıda Ödeme İmkanı Ve 1000 TL ile Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Perakende Alışverişlerde 1000 TL' ye Kadar Kapıda Ödeme İmkanı Ve 1000 TL ile Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Perakende Alışverişlerde 1000 TL' ye Kadar Kapıda Ödeme İmkanı Ve 1000 TL ile Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Perakende Alışverişlerde 1000 TL' ye Kadar Kapıda Ödeme İmkanı Ve 1000 TL ile Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Perakende Alışverişlerde 1000 TL' ye Kadar Kapıda Ödeme İmkanı Ve 1000 TL ile Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz.

Dropshipping ( Stoksuz Satış ) Nedir ? Minimum %25 Kâr Oranı !!!!

Dropshipping ( Stoksuz Satış ) Nedir ? 
Minimum %25 Kâr Oranı !!!!

 

     Hiç stok tutmadan, az bir sermaye ile hatta sermayesiz e-ticaret işine nasıl girebilirim ?

     www.goithalat.com sitemizin ürün satışında kullandığı yöntemlerden biri olan "drop shipping hizmeti" mevcut e-ticaret satışlarının kargo yükünü                     azaltmak isteyen ve müşterilerine hızlı dönüş sağlayıp, daha profesyonel bir hizmet vermek isteyen bayilerimizin tercihi.

 

     Kimler Dropshipping Bayisi Olabilir ?

     Kurumsal şirketler,

     Home office çalışanlar,

     Ek gelir isteyenler,

     Öğrenciler,

     Ev hanımları,

     Kısacası internetten satış yapmak isteyen herkes dropshipping bayimiz olup satışlarını Go İthalat güvencesi ile gerçekleştirebilir.

     Vergi levhası zorunluluğu vardır.

 

     Dropshipping En Basit Haliyle Nedir ?

     Dropshipping son zamanlarda beynelminel bir ifade kazanmıştır, direk nakliye anlamına gelen dropshipping, dilimizde “stoksuz satış” anlamını ifade               etmektedir.

     Firma ( siz)  ürün stokları tutmak yerine, size gelen siparişleri goithalat.com sitemize yönlendirirsiniz ve yine goithalat.com’un deposu üzerinden                   siparişlerinizi yönetip gönderimini sağlarsınız.

     Böylelikle hiç stok tutmadan goithalat.com sitemiz üzerindeki +20000 çeşit ürünü müşterilerinize bizim elimizden lakin sizin adınızla teslimatını          yaparsınız.

     Müşteriniz burada bizi tanımaz, görmez, irtibata geçemez, tek muhattap sizsinizdir.

 

     Dropshipping sistemine nasıl başlıyoruz ?

     Kısaca anlatalım.

 

     XML bağlantımızı alıp kendi sitenize ya da special platformlar olan, hepsiburada.com, trendyol.com, n11.com, gittigidiyor.com, morhipo.com,                      ciceksepeti.com , amazon.com.tr gibi sitelere entegre ediyorsunuz.

     Bu hareketle birlikte, sitemizde mevcut olan +20000 çeşit ürünü yukarıda bahsi geçen bütün sitelerde zahmetsiz bir şekilde aktif hale getiriyorsunuz.

     Böylelikle, sizin sitenizde ya da yukarıda isimleri anılan special platformlarda zahmetsizce satışa açtığınız +20000 çeşit ürününüz oluyor.

     Şimdi herşey müşterilerin ürünlerinizi satin alması ile başlıyor.

     Sitemiz goithalat.com üzerinden oluşturduğunuz bayilik sayesinde, bizler de sattığınız ürünlerin kargolarını özenle hazırlayıp, güvenli bir şekilde sizin               isminizle müşterilerinize ulaştırıyoruz.

     Evet hepsi bu kadar basit, günde milyonlarca ziyaretçi alan e-ticaret platformlarında +20000 çeşit ürün satan bir mağazanız var artık.

     Kazanmak an meselesi!!

 

     Dropshipping yapmamın avantajları nedir ?

     MİNİMUM %25 KAR ORANI

     Depoya ihtiyacınız yok.

     Depo ihtiyacı olmadığı için depo ve stok yönetimi gibi işlemlerle ilgilenmek zorunda kalmıyorsunuz.

     Hem iş yükünüz hem de maliyetleriniz minimalize oluyor.

     Depo yönetimi olmadığından dolayı, personel giderleri gibi bir durum da söz konusu olmuyor.

     +20000 çeşit ürün yelpazesi ile hedef kitlenize ulaşamamanız neredeyse imkansız.

     Depo, stok yönetimi, ürün paketlenip kargolanma işlemlerini goithalat.com yaptığı için, satışlarınızı internet bağlantısı olan herhangi bir yerden          yönetebilirsiniz, evden, işten, tatilden, seyahatten, yoldan…

     Yapacağınız tek şey, siparişlerinizi bize iletmeniz, biz gereken herşeyi, en profesyonel bir şekilde sizin adınıza yapacağız.

     Stoksuz satış ( dropshipping) yapacağınız için, sermayeye ihtiyacınız yoktur.

     Sadece satışa sunduğunuz ürünlerin maliyetini goithalat.com’a ödersiniz.

     Satmadığınız ürünlerden sorumlu tutulmaz ve satılmayan ürünler için herhangi bir bedel ödemezsiniz.

 

     Dropshipping stoksuz satış bayimiz olmanız için yapmanız gerekenleri kısaca sırasıyla anlatalım

     www.goithalat.com sitemize üye olun.

     Yanlızca yılda 1 kez ödenecek olan  Dropshipping Paketimize 1000 TL + KDV'ye sahip olun

     Xml Linkimiz ile size özel mağazanızı oluşturun.

     Sitemizin panelinde sizin için özel açtığımız bayilik alanından saat 11:00' e kadar siparişinizi iletin aynı gün içerisinde kargonuzu çıkaralım.

 

     HEPSİ BU !

HIZLI KARGO Tüm dünyaya gönderiyoruz
GÜVENLİ ÖDEME Sitemiz 256Mbit SSL sertifikası güvencesiyle koruma altındadır
XML BAYİLİK +10000 Çeşit XML Ürün Kaynağı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp üzerinden hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...
ödeme yöntemleri

© Copyright 2019 - 2024 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

15 Haziran -23 Haziran tarihleri arasında Kurban Bayramı Tatili nedeni ile Çalışma olmayacaktır. Buna göre Aksiyon almanızı rica ederiz.

24 Haziran Pazartesi günü geçilen siparişler 25 Haziran Salı günü kargoya teslim edilecektir. Bu sebeple tatil döneminde gelen siparişlerinizi bekletmeden geçmenizi tavsiye ederiz.

Alışveriş Sepetim