Xml Bayilik

XML Bayilik Çalışma Şartlarımız

 

 1. Öncelikle Goithalat.com internet sitemize üye olmanız gerekmektedir. ÜYELİK ÜCRETSİZDİR Son tüketici bayilik sistemimize dahil olamaz.
   
 2. Bayilik için başvuru yaptıktan sonra Üyelik statünüzü Bayi statüsüne aldırmak için Whatsapp Hattımızdan mesaj atarak kayıt olduğunuz mail adresinizi ve Vergi Levhasını bize iletmelisiniz.  
   
 3. Bayimiz olan Satıcı / Kurumlara %25 İndirim tanımlanır. Sadece Vergi Mükellefi olan Şahıs/ Firmalar için geçelidir. 
   
 4. Dropshipping yapmak için Drop Paketimizi almalısınız. Paket satın alındığında 250 TL şartı kalkar ve Gönderilere ait kargo şablonlarında  Firma Logonuz basılarak gönderilir. Bu sayede Goithalat.com'dan gönderi yapıldığını kimse anlayamaz.
   
 5. Bayilerimiz Goithalat.com üzerinden Ön Ödemeli, Kredi Kartlı veya Havale ödeme yöntemiyle siparişlerini geçebilirler.
   
 6. Bayilerin satış kanalı kısıtı bulunmamaktadır. Tüm Pazar yerleri, sosyal medya mecraları ve kendilerine ait internet sitelerinde satış yapılabilir.
   
 7. XML bayilik sisteminde 2 çalışma şeklimiz bulunmaktadır;
  1. Birinci Yöntem: Bayi hesabı üzerinden kredi kartı veya havale ile alışverişlerini tamamlayabilir. Ödeme onaylandıktan sonra çıkışları sağlanır.
  2. İkinci Yöntem: Bayi olmak isteyen firma havale ile sisteme istediği tutarda ön ödeme yapar. Bu tutara kadar olan siparişlerinde herhangi bir ödeme yapmaz. Tüm siparişler bakiyesinden düşer. Bakiye tutarı azaldığında bayi temsilcisi irtibata geçerek tekrar kredi yüklenmesini talep edebilir. Süresizdir.
    
 8. Sipariş oluşturduğunuz anda fatura kayıtlı kullanıcı bilgilerine kesilir. Dropshipping iş modelinde müşterinize fatura gitmez. Faturalarınız E-Arşiv  veya E-fatura olarak düzenlenir  mail ve sms yolu ile bilgilendirilirsiniz. 
   
 9. Siparişleriniz dilerseniz deponuza, dilerseniz müşterinize drop shipping şeklinde teslim edilir. Detaylar;
  1. Dropshipping çalışmayı tercih eden müşterilerimiz için;
   1. Paketleme hizmet bedeli olarak her paket başına 3 TL alınmaktadır.
   2. Adrese toplu sevk ile çalışan bayilerde herhangi bir hizmet bedeli veya paketleme bedeli yansıtılmayacaktır. Adrese sevk ücreti bayiye aittir.
     
 10. İade sistemi hakkında;
 1. Firmamız tarafından hatalı/eksik/yanlış gönderilen ürünler haricinde bayiden iade kabul edilmeyecektir.
 2. Kargo nedeniyle hasarlı, müşteri beğenmemesi, garanti/servis durumu konularında ki iadelerin tüm mesuliyeti bayilere ait olacaktır. Bu ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.
 3. Depo adresimize bayi müşterilerinden iade kabul edilmeyecek olup, bayilerin Pazar yerlerinde ki iade adreslerini kendi adresleri ile güncellemeleri gerekmektedir.
 4. Goithalat.com ile alakalı bir sorundan dolayı iade süreci yaşanması durumunda, paketin sadece sizin tarafınızdan Aras kargo ile kargo masrafları bize ait olacak şekilde depomuza kabulü sağlanacaktır. Müşteriden direk iade alınmayacaktır. Yani müşterinin paketi sizin adresinize göndermesi, sonrasında depomuza sizin tarafınızdan iade edilmesi gerekmektedir.
 5. İadeniz tarafımızdan onaylandıktan sonra ödenilen tutar bakiyenize yüklenir. Eğer müşteriye teslim olmadan iade oldu ise paketleme ücreti düşülerek ürün bedeli bakiyenize yüklenir.
 6. Alıcı öder seçenekli kargo gönderimlerinizde müşteri kargoyu teslim almadığı zaman siparişiniz firmamıza geri dönmektedir. Bize iade edilen üründe hem gidiş hemde dönüş kargo bedeli tarafınıza yansıtılacaktır.

   11. Kargo Çıkışları Hakkında;

 1. Bayilerimizin kargo çıkış süresi maksimum 2 iş günüdür. Sipariş geçildikten sonra bu süre hesaplanmaktadır.
 2. Saat 11:00’a kadar geçilen siparişler o gün işleme alınacak olup, sipariş yoğunluğuna göre çıkışı sağlanacaktır. 11:00’dan sonra ulaşan siparişler ertesi gün işlem yapılacaktır.
 3. Kargo Kampanya Kodlu sipariş geçen bayilerimizde Sipariş bölümünde Kampanya Kodu bulunan kutucuğa mutlaka Pazaryerinden verilen kargo kampanya kodunu yazmaları gerekmektedir.

12. XML Yapısı Hakkında;

 1. Yaklaşık 9000+  Adet Ürünümüz vardır. Tüm Kategoriler xml’e dahildir. Xml Linkimiz anlık güncellenmektedir. Xml Linkimiz Tüm Entegrasyon Programlarına uyumludur.
 2. XML yapısında direk bayinin alış fiyatı ( urun_fiyat_bayi_ozel ) gelmektedir. Fiyat alanı bayinin satın alacağı fiyattır.
 3. KDV Oranı olarak XML Alani seçilmeli ve Listeden Ürün_Kdv  seçilmelidir.
 4. Bu fiyatlar üzerinden bayinin kendi kâr marjını ekleyerek satış yapması gerekmektedir.
...
Genç Odası
...
Bahçe Mobilyaları
...
Oturma Odası

© Copyright 2019 - 2022 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

PTTAVM'de bulunan  mağazanıza ürünlerimizi yükleyebilir ve satışa açabilirsiniz. Kargo seçeneklerine ekleme yapılmıştır. Depo ve iade adresinize kendi adresinizi yazmalısınız. Sadece PTTAVM siparişleriniz için kargo şablonlarınızı Whatsapp hattımızdan iletmelisiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır