Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat Parakende Alışverişlerde 500 TL Ve Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Bavyera , Tiger Hiking ve Ground Markalı Çantaları Anında Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz.................Parakende Alışverişlerde 500 TL Ve Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Bavyera , Tiger Hiking ve Ground Markalı Çantaları Anında Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. .................Parakende Alışverişlerde 500 TL Ve Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Bavyera , Tiger Hiking ve Ground Markalı Çantaları Anında Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz.................Parakende Alışverişlerde 500 TL Ve Üzerini Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz. Bavyera , Tiger Hiking ve Ground Markalı Çantaları Anında Ücretsiz Kargo İle Gönderiyoruz.

{%DB_TARIH%}

Xml Bayilik

XML Bayilik Çalışma Şartlarımız

 

 1. Öncelikle Goithalat.com internet sitemize üye olmanız gerekmektedir. ÜYELİK ÜCRETSİZDİR Son tüketici bayilik sistemimize dahil olamaz.
   
 2. Bayilik için başvuru yaptıktan sonra Üyelik statünüzü Bayi statüsüne aldırmak için Whatsapp Hattımızdan mesaj atarak kayıt olduğunuz mail adresinizi ve Vergi Levhasını bize iletmelisiniz.  
   
 3. Bayimiz olan Satıcı / Kurumlara %25 İndirim tanımlanır. Sadece Vergi Mükellefi olan Şahıs/ Firmalar için geçelidir. 
   
 4. Dropshipping yapmak için Drop Paketimizi almalısınız. Paket satın alındığında 250 TL şartı kalkar ve Gönderilere ait kargo şablonlarında  Firma Logonuz basılarak gönderilir. Bu sayede Goithalat.com'dan gönderi yapıldığını kimse anlayamaz. Drop Paketi yıllık yenileme gerektirir !
   
 5. Bayilerimiz Goithalat.com üzerinden Ön Ödemeli, Kredi Kartlı veya Havale ödeme yöntemiyle siparişlerini geçebilirler.
   
 6. Bayilerin satış kanalı kısıtı bulunmamaktadır. Tüm Pazar yerleri, sosyal medya mecraları ve kendilerine ait internet sitelerinde satış yapılabilir.
   
 7. XML bayilik sisteminde 2 çalışma şeklimiz bulunmaktadır;
  1. Birinci Yöntem: Bayi hesabı üzerinden kredi kartı veya havale ile alışverişlerini tamamlayabilir. Ödeme onaylandıktan sonra çıkışları sağlanır.
  2. İkinci Yöntem: Bayi olmak isteyen firma havale ile sisteme istediği tutarda ön ödeme yapar. Bu tutara kadar olan siparişlerinde herhangi bir ödeme yapmaz. Tüm siparişler bakiyesinden düşer. Bakiye tutarı azaldığında bayi temsilcisi irtibata geçerek tekrar kredi yüklenmesini talep edebilir. Süresizdir.
    
 8. Sipariş oluşturduğunuz anda fatura kayıtlı kullanıcı bilgilerine kesilir. Dropshipping iş modelinde müşterinize fatura gitmez. Faturalarınız E-Arşiv  veya E-fatura olarak düzenlenir  mail ve sms yolu ile bilgilendirilirsiniz. 
   
 9. Siparişleriniz dilerseniz deponuza, dilerseniz müşterinize drop shipping şeklinde teslim edilir. Detaylar;
  1. Dropshipping çalışmayı tercih eden müşterilerimiz için;
   1. Paketleme hizmet bedeli olarak her paket başına 3 TL alınmaktadır.
   2. Adrese toplu sevk ile çalışan bayilerde herhangi bir hizmet bedeli veya paketleme bedeli yansıtılmayacaktır. Adrese sevk ücreti bayiye aittir.
     
 10. İade sistemi hakkında;
 1. Firmamız tarafından hatalı/eksik/yanlış gönderilen ürünler haricinde bayiden iade kabul edilmeyecektir.
 2. Kargo nedeniyle hasarlı, müşteri beğenmemesi, garanti/servis durumu konularında ki iadelerin tüm mesuliyeti bayilere ait olacaktır. Bu ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.
 3. Depo adresimize bayi müşterilerinden iade kabul edilmeyecek olup, bayilerin Pazar yerlerinde ki iade adreslerini kendi adresleri ile güncellemeleri gerekmektedir.
 4. Goithalat.com ile alakalı bir sorundan dolayı iade süreci yaşanması durumunda, paketin sadece sizin tarafınızdan Aras kargo ile kargo masrafları bize ait olacak şekilde depomuza kabulü sağlanacaktır. Müşteriden direk iade alınmayacaktır. Yani müşterinin paketi sizin adresinize göndermesi, sonrasında depomuza sizin tarafınızdan iade edilmesi gerekmektedir.
 5. İadeniz tarafımızdan onaylandıktan sonra ödenilen tutar bakiyenize yüklenir. Eğer müşteriye teslim olmadan iade oldu ise paketleme ücreti düşülerek ürün bedeli bakiyenize yüklenir.
 6. Alıcı öder seçenekli kargo gönderimlerinizde müşteri kargoyu teslim almadığı zaman siparişiniz firmamıza geri dönmektedir. Bize iade edilen üründe hem gidiş hemde dönüş kargo bedeli tarafınıza yansıtılacaktır.

   11. Kargo Çıkışları Hakkında;

 1. Bayilerimizin kargo çıkış süresi maksimum 2 iş günüdür. Sipariş geçildikten sonra bu süre hesaplanmaktadır.
 2. Saat 11:00’a kadar geçilen siparişler o gün işleme alınacak olup, sipariş yoğunluğuna göre çıkışı sağlanacaktır. 11:00’dan sonra ulaşan siparişler ertesi gün işlem yapılacaktır.
 3. Kargo Kampanya Kodlu sipariş geçen bayilerimizde Sipariş bölümünde Kampanya Kodu bulunan kutucuğa mutlaka Pazaryerinden verilen kargo kampanya kodunu yazmaları gerekmektedir.

12. XML Yapısı Hakkında;

 1. Yaklaşık 9000+  Adet Ürünümüz vardır. Tüm Kategoriler xml’e dahildir. Xml Linkimiz anlık güncellenmektedir. Xml Linkimiz Tüm Entegrasyon Programlarına uyumludur.
 2. XML yapısında direk bayinin alış fiyatı ( urun_fiyat_bayi_ozel ) gelmektedir. Fiyat alanı bayinin satın alacağı fiyattır.
 3. KDV Oranı olarak XML Alani seçilmeli ve Listeden Ürün_Kdv  seçilmelidir.
 4. Bu fiyatlar üzerinden bayinin kendi kâr marjını ekleyerek satış yapması gerekmektedir
 5. Bavyera , Tiger Hiking Ve Levenhuk markalı ürünler  xml sistemimize dahil değildir. 
HIZLI KARGO Tüm dünyaya gönderiyoruz
GÜVENLİ ÖDEME Sitemiz 256Mbit SSL sertifikası güvencesiyle koruma altındadır
XML BAYİLİK 8785 Çeşit XML ürün Kaynağı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp üzerinden hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...
ödeme yöntemleri

Sitemize 11800 farklı ürün daha eklenmiştir.
Güncel ürün sayımız +20000 oluştur. 
Yeni yüklenen ürünleri yeni bir xml linki ile vermekteyiz.
Yeni ürünlere ait xml linki sadece Drop paketi satın alana bayilerimize verilmiştir ve verilecektir.  

Drop paketimizi 13 Mart 2023 tarihinden itibaren satın alma yapan her bayimiz paketlerini yıllık yenilemek zorundadır.
13 Mart 2023 tarihine kadar Drop paketi alan bayilerimizin üyelik yenilemelerine gerek yoktur.

Yeni ürünleri incelemek için tıklayınız...

Alışveriş Sepetim