Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Otomatik Havada Açılan Çadır 4 Kişilik

Otomatik Havada Açılan Çadır 4 Kişilik

Brand: Go ithalat

Stok:

0

Perakende Fiyatıdır

952.43 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Add To Basket
Take İt Now

Otomatik Havada Açılan Çadır 4 Kişilik

HAVAYA AT OTOMATİK KURULUSUN !
4 Kişilik Kamp Çadırı ( OTOMATİK KURULUM ) Doğa’nın konuğu olmaya hazır mısınız? Festivaller yaklaşıyor! Kamp alanınızda yerinizi şimdiden ayırın! Toplandığında etkileyici derecede küçülmektedir, bu sayede istediğiniz yere götürebilirsiniz! 
Aracınızın bagajında çok az yer kaplayacak! 

Ürün Özellikleri: 
• Otomatik kurulumu ile 1 dakika içerisinde kullanıma hazır 
• 4 kişilik konaklama 
• Özel su geçirmez kumaş 
• Çadır tepesinde havalandırma bacası 
• Kapı sineklik tülü 
• Dayanıklı kumaşı ile yıllarca kullanabilirsiniz 
• Özel çantası ile kolay taşıma 


ÇADIR ÖLÇÜLERİ : 150x200x180 Cm Çanta Boyut: 60x60 Cm

Kampçılık ve doğa sporları, doğayla bütünleşerek benzersiz ve huzur verici bir deneyim yaşamanın en iyi yollarından biridir. Bu deneyimi arkadaşlarınızla veya ailenizle deneyimlemek için tercih edebileceğiniz 4 kişilik çadırlar, rahat bir kamp için ideal bir seçimdir. Uygun fiyatlı kamp çadırları için Albitmesinin sunduğu farklı ürünleri inceleyerek alternatifleri keşfedebilirsiniz.

4 KİŞİLİK ÇADIRLARIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Kalabalık kamp aktiviteleri için iyi bir konaklama alternatifi olan 4 kişilik çadır modelleri, geniş kapasite özellikleri sayesinde tercih edilir. Kamp deneyiminizi çok daha rahat ve keyifli hale getiren bu çadır modelleri, ek depolama alanı sayesinde de kamp çantalarınızı ve çok daha fazlasını çevre koşullarından koruyarak muhafaza edebilmenizi sağlar. .

Ayrıca bu bölümlerde kamp masası ve sandalyesi gibi ekipmanlarınızı da kullanarak arkadaşlarınız veya ailenizle kötü hava koşullarında dahi keyifli zaman geçirebilirsiniz. .

Zorlu koşullara karşı dirençli bir yapıya sahip olan çadır modelleri, rahat ve güvenli bir kamp deneyimi yaşatır. Hızlı ve zahmetsiz bir kuruluma sahip olan 4 kişilik otomatik çadır modelleri de son derece kullanışlı ve pratik bir tercihtir..

Havale / EFT (%3) :1,108.62 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart