Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

4 Başlıklı Titreşimli Yoğurmalı 6 Fonksiyonlu Masaj Aleti

4 Başlıklı Titreşimli Yoğurmalı 6 Fonksiyonlu Masaj Aleti

Brand: Go ithalat

Stok:

150

Perakende Fiyatıdır

733.34 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Add To Basket
Take İt Now
4 Başlıklı Titreşimli Yoğurmalı 6 Fonksiyonlu Masaj Aleti 

Masaj Tabancası aslen Profesyonel sporcular için üretilmiş bir masaj aletidir. -Ayrıca yaşlılarda Kas agrısı, bel ağrısı, boyun omuz ağrısı ve ayak bacak ağrıları gibi sorunlar yaşıyor ve bu agrılar nasıl geçer diye merak ediyorsanız, fiziksel iş yükü ile çalışıyor İş yorgunluğundan kurtulmanın yollarını arıyorsanız yada ofis personeli gibi sürekli oturarak Çalıştığınız için Bel ve Boyun Ağrısı Sebebiyle güzel bir Bel Boyun Masajına ihtiyacınız varsa Gönül Rahatlığı İle bu masaj aletini kullanabilirsiniz. -45Db çok sessiz çalışır. Seans Sırasında derin doku masajı ile kılcal damarları açar kaslar arasındaki Laktik asitleri parçalar tüm vücudu rahatlatır kas ağrılarını giderir. -6 farklı hız ve hassasiyet ayarı sayesinde her kas grubu için farklı Masaj Deneyimi Sağlar. -4 farklı masaj başlığı ile vücudunuzdaki tüm kas gruplarına uygun masajı yapabilir. -Led strip göstergeleri sayesinde hız hassasiyet anında görülebilir. -Kaslar içerisindeki kan dolaşımını hızlandırır, kaslara maksimum oksijen ve protein akışı sağlar, kasların gelişme ve büyümesini büyük ölçüde hızlandırır. Genellikle fitness yapan sporcuların çok tercih ettiği bir üründür. Bu tür ağır spor dallarıyla uğraşan sporcular bu teknolojik cihaz sayesinde hem spor sonrası ağrılardan kurtulur, hem de kullandıkları suplementler, sporcu ek gıdalarının kaslara daha hızlı iletilmesini sağlayarak kas gelişimlerini büyük ölçüde hızlandırırlar. Günlük, iş sonrası yada spor sonrası uygulanacak terapi tüm vücudunuzu rahatlatır.
Havale / EFT (%3) :853.61 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart