Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Haşhaş Makinası Çekme Ezme Makinesi Tuğra Çelik

Haşhaş Makinası Çekme Ezme Makinesi Tuğra Çelik

Brand: Go ithalat

Stok:

0

Perakende Fiyatıdır

759.36 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Tükendi
Add To Basket
Take İt Now

Haşhaş Çekme Ezme Makinesi Tuğra çelik Tuğra çelik Haşhaş Çekme Ezme Makinesi Haşhaş Ezme Makinesi Kullanılabilinen amaçları Haşhaşı Ezer Kahveyi öğütür Şekeri Pudralaştırır Menengiç Öğütür(doğu Anadolu'nun özel içeceği)Resimde gördüğünüz ürün tamamıyla Türk Malı olup Ülkemizde üretilmektedir. Ürün haşhaş severlerin ilgisini çok çabuk çekmiş özellikle hanımlara büyük kolaylık sağlamıştır. İç Anadolu bölgesinde çok ciddi ilgi ve alaka görmüştür. Daha sonra kullanım alanı bölgesel olarak değiştiği görülmüştür. Güneydoğu anadoluda halk menengiç denen bir içeceği öğütür başka bir bölgede kahveyi öğtür başka bir müşterimizde şekeri pudra şekeri haline getirmesi ürün hakkında şu kanaati oluşturmuştur. Haşhaş ezme makinesi olarak piyasaya sunulan bu ürün yörelere göre değişik amaçlarda ve ürünlerde kullanılabilmektedir.

Havale / EFT (%3) :883.89 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart