Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Slap Chop Doğrama Doğrayıcı Seti Rondo Rende

Slap Chop Doğrama Doğrayıcı Seti Rondo Rende

Brand: Go ithalat

Stok:

0

Perakende Fiyatıdır

162.46 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Tükendi
Add To Basket
Take İt Now
Slap Chop Doğrama Rondo ve Rendeleme Seti
Slap Chop Doğrama Doğrayıcı Seti Rondo Rende

Slap Chop Doğrama Doğrayıcı Seti Rondo Rende
Mutfakta zaman geçirmeyi sevenler için işlerini kolaylaştıracak harika bir alet. Sizin mutfakta en büyük yardımcınız olacak. Slap Chop kolay dilimleme ve parçalama aletidir. 

Sebze mi dilimleyeceksiniz. İster çok küçük parçalara ayırmak isteyin isterseniz de büyük parçalar halinde dilimleyin, fark etmez. Slap Chop ile dilimlemek veya parçalamak oldukça kolay. Dilimlemek veya parçalamak istediğiniz malzemeyi haznesine yerleştirin, slap chopu ise doğrama tahtanızın üzerine koyarak siyah başlığına vurarak malzemelerinizi dilimleyebilirsiniz. İçerisindeki mekanizma sayesinde her vuruşunuzda bıçaklar yer değiştirecektir. Ne kadar çok vuruş yaparsanız malzemeleriniz o kadar çok parçalanacaktır.

Slap Chop bıçağı oldukça güçlü ve keskindir. İster meyve sebzelerinizi parçalayın isterseniz kuru yemişlerinizi parçalayın. Sertliği fark etmeksizin yiyeceklerinizi parçalayabilirsiniz. 

Aynı anda bir kaç farklı malzemeyi koyarak hem parçalayabilir hem de karıştırabilirsiniz. Sarımsaklarınızı parçalarken veya soğanlarınızı ince kıyımlar haline getirirken de kullanabilirsiniz. 

Slap Chop ile yanında hediye olarak gelen rendenin kullanımı da sizi şaşırtacak. Aynı anda iki farklı malzemeyi rendeleyerek birbirine karışmasını sağlayabilirsiniz. Gözelere rendelemek istediğiniz malzemeleri koyun ve kapağını takın sonrada rende yönünde çevirin, hepsi bu kadar. 

Ürün Özellikleri :

* Kullanımı oldukça kolaydır.
* Plastik ve metal malzemeden üretilmiştir.
* Doğrama ve parçalama yapabilir. 
* rende yapabilirsiniz. 
* 2 farklı rende başlığı bulunmaktadır. 
* Bulaşık makinesinde yıkanabilir. 
 
Havale / EFT (%3) :189.10 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart