Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Nicer Dicer Quick 5 In 1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı Dilimleme Aleti

Nicer Dicer Quick 5 In 1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı Dilimleme Aleti

Brand: Go ithalat

Stok:

92

Perakende Fiyatıdır

471.49 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Add To Basket
Take İt Now

Nicer Dicer Quick 5 In 1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı Dilimleme

Nicer Dicer Quick 5in1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı Dilimleme Aleti
Nicer ‌Dicer ‌Quick ‌5 in1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı Dilimleme Aleti size mantar, patlıcan, domates, patates, haşlanmış yumurta, elma, armut gibi sayısız sebze, meyve ve gıdayı saniyeler içerisinde doğrama ve dilimleme imkanı sağlıyor. Kullanımı oldukça kolay olan ürünün hazne kısmını farklı formlardaki bıçaklardan oluşan aparatlardan biri ile birleştiriyorsunuz. Doğrayacağınız ya da dilimleyeceğiniz gıdayı presle bıçak arasına yerleştirdikten sonra hafif bir güç uyguluyorsunuz. Doğranan tüm gıdalar ürünün hazne kısmına düşüyor. Sonrasında kendinize dilerseniz sebze yemeği hazırlıyorsunuz dilerseniz meyve salatası yapıyorsunuz. Pratik ve kolay bir kullanım imkanı sunan bu yeni nesil doğrayıcı ile mutfakta fazladan geçireceğiniz zamanlara da son veriyorsunuz. O doğruyor, size hazırladığınız yiyecekleri afiyetle tüketmek kalıyor.

Neden Bu Ürünü Tercih Etmelisiniz?

Bıçak, doğrama tahtası kullanmadan, mutfakta fazla bulaşık çıkarmadan dilediğiniz kadar meyve ve sebzeyi dilediğiniz formda dakikalar içerisinde doğmanızı sağlıyor.
Elde doğrama yapmadığınız, bıçakla temas etmediğiniz için elinizi kesme, yaralama gibi olası mutfak kazalarını bertaraf etmenize yardımcı oluyor.
Doğrama işleminden sonra hazneyi saklama kabı olarak kullanabilmeniz için ürünün içerisinde kapağı bulunuyor. Sebze ve meyveler tazeliğini ve vitaminini kaybetmesin diye bu kabın içinde muhafaza edebilirsiniz.
Keskin ve uzun süreli kullanıma uygun bıçakları üstün Alman teknolojisi ile geliştirilip tasarlanıyor. 
Nicer Dicer Quick 5in1 Pratik Hazneli Sebze Meyve Doğrayıcı Dilimleme Aleti - Turuncu parçalarını dilerseniz elde dilerseniz bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Ürünün Özellikleri

Ağırlığı: 339 gr
Rengi: Turuncu
Hazne Malzemesi: Plastik
Nicer Dicer Doğrasın, Siz Keyifle Tüketin

Tüm sebze ve meyvelerinizi kolaylıkla istediğiniz formda kesebileceğiniz hazneli doğrayıcı.Bıçağı aparata sabitleyin. Haznesini uygun konumda aparatla birleştirin ve kesmek istediğiniz gıdayı bıçakla pres arasına yerleştirin. Geriye kalan tek şey hafif bir güç uygulamak. Uzun yıllar dayanabilecek keskin bıçak ağızlarına sahiptir.

Paket Boyutları: 21,5 cm x 12,5 cm x 8,5 cm

Ürün Boyutları: 20,7 cm x 7,7 cm x 10 cm Desi: 0,76Ağırlık: 339 gr

Havale / EFT (%3) :548.82 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart