Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 750 TL and we send over 750 TL with free shipping.

{%DB_TARIH%}

Saç Düzleştirici Fırça Seramik Elektrikli Sakal Fırçası

Saç Düzleştirici Fırça Seramik Elektrikli Sakal Fırçası

Brand: Go ithalat

Stok:

40

Perakende Fiyatıdır

487.37 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Add To Basket
Take İt Now
Saç Düzleştirici Fırça Seramik Elektrikli Doğrultma Sakal Fırçası Hızlı Isıtma Bigudi Düz Demir Tarak Şekillendirici 

Profesyonel Saç Düzleştirici Seramik Elektrikli DoğRultma Sakal Fırçası Erkekler Hızlı Isıtma Sakal Düzleştirici Tarak Şekillendirici
Profesyonel Elektrikli Saç Düzleştirici Fırçası Isıtmalı Tarak

Termal İletkenlik Malzemesi: Turmalin Seramik
Isıtma Elemanları: PTC
Voltaj: 110V(ABD FişIi)/220V(Diğer Fiş)
Frekans: 50-60Hz
Güç: 30W
Uygulanabilir Saç: Kuru

Bu Sadece Bir Saç Düzleştirici Değil, Aynı Zamanda Bir Saç Maşasıdır. Ürünün Kullanımına Dair Detaylı Bir Tanıtım Ve Nasıl Kullanılacağına Dair Bir Video Hazırladık. Bu ürünün Ne Kadar Güçlü Olduğunu Size Bildirmek IçIn Lütfen Kullanım Videosunu izlemek içIn Bir Dakikanızı Ayırın. Bu ürünleri Beğeneceksiniz

Bazen Bir Fırça Kullanarak Saçınızı Düzleştirmeyi Koordine Etmek Bir Acı Noktası Olabilir. Öyleyse Neden Düzleştirici Ve Fırçayı Bir Araya Getiren Bir Saç Düzleştiriciyi Denemiyorsunuz ? Bu, Zamandan Yarı Yarıya Tasarruf Sağlar Ve Aynı Zamanda Harcamanız Gereken çaba Miktarını Yarı Yarıya Azaltır.

Güvenlik, Profesyonel Saç Düzleştiricinin Temel çizgisidir - Isıya Dayanıklı Koruyucu Plaka, Yanma önleyici Kabuk Ve İçInizin Rahat Etmesi İçIn 30 Dakikalık Otomatik Uyku Modu iIe GüçlendirilmişTir, Her Saniye GüvenliğInizi Korur.

Kim Ve Ne Zaman Olursa Olsun Mükemmel şekillendirici - 5 ısı Ayarı (266℉ - 410℉) Tüm Saç Tipleri için Tasarlanmıştır; Evrensel Voltaj, Dünyanın Neresinde Olursanız Olun Aynı Olağanüstü Performansı Sunar. Gereksiz Adımlara Elveda Deyin! Daha Kolay Bir Saç Modeline Merhaba Deyin!

Paket İçeriği:
1 X Saç Kıvırıcı
1 X Kullanım Kılavuzu
Havale / EFT (%3) :567.29 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2023 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

BAYİLERİMİZİN DİKKATİNE
KASIM AYI FATURALARININ TAMAMI KESİLMİŞ OLUP SİSTEMDE KAYITLI MAİL ADRESLERİNİZE MAİL GÖNDERİLMİŞTİR AYRICA SİSTEMDE KAYITLI TELEFON NUMARALARINIZA SMS İLE BİLGİLENDİRMEDE YAPILMIŞTIR.

My Shopping Cart