Go İthalat Türkiye'nin 1 Numaralı B2B Tedarikçisi. İster Parakende İster Toptan Al Yada İstersen XML Bayilik ile Tüm Dünyaya Sat For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping. For retail purchases, we offer payment at the door up to 1000 TL and we send over 1000 TL with free shipping.

USB Şarjlı Narenciye Meyve Sıkacağı 45 W

USB Şarjlı Narenciye Meyve Sıkacağı 45 W

Brand: Go ithalat

Stok:

50

Perakende Fiyatıdır

1,000.00 TL

Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
Ücretsiz
Kargo
Add To Basket
Take İt Now

KABLOSUZ VE TAŞINABİLİR TASARIM: Elektrikli Narenciye Sıkacağı, Şarj için USB-C Teknolojisini Kullanır. Kablosuz Narenciye Sıkacağımızı Açık Hava Kampına götürün ve Gücün Bitmesinden Endişelenmeyin. Tek Tıkla Her Zaman ve Her Yerde Lezzetli Meyve Suyunun Keyfini Çıkarın.
YÜKSEK SU VERİMİ : Basın ve Portakalla İletişim Kurun, Meyve Suyu Çok Daha Lezzetli! Bu Elektrikli Portakal Sıkacağı, Yavaş Hız Sistemli Ekstrakt Suyu. Meyvenin Saf Lezzetini Sağlar.
KULLANIMI VE TEMİZLİĞİ KOLAY : Meyve Sıkacağı Sıkacağı Birkaç Parçaya Monte Edilmiştir, Kolay Ayırma ve Temizleme için Tamamı Sökülebilir. Temizlemeye Yardımcı Olacak Bir Fırça İle Donatılmıştır. Ancak Ana Gövdeyi Lütfen Yıkamayınız, Islak Bez İle Silinmesi Tavsiye Edilir, Diğer Parçalar Elde Yıkanabilir.
KOMPAKT TASARIM : Boyut Son Derece Kompakt ve Taşınabilirdir. Hiç Yer Kaplamaz. İster Evde Kullanın, İster Pikniğe Giderken Yanınızda Getirerek Günün Her Saatinde Besleyici Bir Meyve Suyu İçebilirsiniz.
GÜVENLİ KULLANIM : Tüm Meyve Sıkacağı Parçalarımız, Güvenli ve Toksik Olmayan Yüksek Kaliteli ABS+AS Malzemesinden Yapılmıştır. Size ve sevgilinize her gün lezzetli meyve suyu verir! Meyvenin Yapışmasını Önlemek İçin Lütfen Meyveyi Önceden Yarım veya Daha Küçük Kesin. Kullanım Sırasında Fişi Takmanıza Gerek Yok. Tamamen Şarj Olduktan Sonra Kullanın ve Şarj Halinde Kullanmayın. Şarj Etmesi 1,5-2 Saat Sürer ve Tamamen Şarj Olduğunda Gösterge ışığı Kırmızıdan Beyaza döner.

Havale / EFT (%3) :1,164.00 TL (KDV Dahil)

Special Installment Options For Banks:

In Order To Add Comments / Questions, You Must Be A Member.

Average Assessment »

Related Products

Fast Shıppıng We Send İt To The World
Safe Payment Our Site İs Under Protection With The Assurance Of 256Mbit Ssl Certificate
Xml Dealership 8785 Kinds Of Xml Product Source
Whatsapp Order You Can Order Fast And Safely Via 7X24 Whatsapp

E-Bulletin Subscription

Don't Miss The Opportunities With E-Boutine Subscription ...
Payment Methods

© Copyright 2019 - 2024 Go İthalat, Tüm Hakları Saklıdır.

My Shopping Cart